Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxos vagyok, mellette...

Refluxos vagyok, mellette közepesen depressziós és a nyakamban porckorongkopás is van! Milyen fájdalomcsillapítót szedhetek be ha fáj a nyakam és a fejem?

Figyelt kérdés
Már kaptam olyan gyógyszert ami morfin származék de az brutális!!!!
2010. máj. 4. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, Tramadolt (Contramalt) kaptál. Ha antidepresszánst is szedsz, az mellé nem ajánlom, de önmagában sem. A régi jól bevált Algopyrin nem használ? Vagy diclofenac tartalmú szer (pl. Cataflam)?
2010. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást "kokero" Am Algopyrint szerintem is szedhetsz mellé.(mondjuk orvost jobb megkérdezni, Bogca voltam)
2010. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*pontosabban szerintem se szedhetsz mellé
2010. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek de a REFLUXOM nagyon sok gyógyszer szedését kizárja, azokat is a miket írtatok. Orvosnál voltam és tőle kaptam a nem éppen jó gyógyszert. Salvus vizet is iszom de semmi javulás. Szóval bele kell törődnöm??És elviselni az elviselhetetlen fájdalmat??
2010. máj. 4. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
vittél laptopot olaszba?:Ojah amugy fel se ismersz, pedig a nevemet is oda irtam:( mire visszajöttök, megpróbálok valaminek utánanézni, de nem igérek semmit. most pedig megyek le kell domestosoznom a kádat:S
2010. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!