Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok koffein egy 17...

Ez nagyon sok koffein egy 17 évesnek? Ma szurkált a mellkasom és megrémültem, tegnap a gyomrom fájt olyan érdekesen jobb oldalon és balon is szúrt néha.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok - 193 cm - 125 kg (tudom, túlsúlyos)


1.NAP - 3 db kávé (kb 40-50 mg koffein mert instant kávé volt, abból sem erős)


1.NAP - 1 db kávé, négy db koffein tabletta (100 mg /tabletta), 1 Liter erős green label tea


MAI NAP - 4 db koffein tabletta, két kávé, egy bögre tea


Valahogy kényszert érzek rá, és ellentétes a hatása. Mikor beveszem, megiszom akkor rettenetesen átmelegszek és teljesen lenyugszom. Az alvás is megy, max kettőig vagyok fel, bár a szemeim be vannak esve eléggé.


a tablettákat kivétel nélkül porrá törve teába szórva fogyasztom.


Na mind1. Komoly problémák mik lehetnek? Milyen mennyiségre csökkentsek?



2017. jan. 4. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze mindez szépen elosztva. Esténként 2 tabletta, reggel csak kávé, délután tea és tabletta. Tényleg megnyugtat...
2017. jan. 4. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:

17 évesen minek neked ennyi koffein?


Felnőttek elvannak napi 1, max 2 kávéval, így csak tönkreteszed a szervezeted és megölöd magad.

2017. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az hogy "jaj istenem nem tudok élni valami pótcselekvés nélkül" nem agonizálok, csak érdekel milyen következményei lehetnek. Egyszerűen megnyugtat, és imádom.

A cigarettát is letettem 3 és fél év után. Nagyon korán kezdtem és egyről kettőre egy hónapja nem bagóztam. Ez is menne, nem az a baj, hanem az hogy miket okozhat?

2017. jan. 4. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
mellkasfájdalom? na azt vedd komolyan!!! ha magas a vérnyomásod és egy csomó kávét iszol az nagyon rossz a szívnek. amennyit te iszol, ahhoz már magas vérnyomás sem kell...
2017. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!