Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő konditerembe járónak a...

Kezdő konditerembe járónak a hogy lenne jobb? Fehérje + dextróz vagy simán tömegnövelőt vegyek? És mi a véleményetek a Scitek Protein Coffee nevű proteinjéről? Érdemes kipróbálni, edzés utánra jó (a koffein mentes)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 20:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
BÁRKINEK a fehérje + dextróz a jobb és gazdaságosabb megoldás. A tömegnövelők ára nem igazán arányos az értékükkel, kifizetsz egy csomó cukrot is aranyárban. Ráadásul a cukor miatt a tömegnövelőt csak edzés után fogyaszthatod.
2013. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
és ez a Scitek termék szerinted megfelelne edzés utánra? Mert tejsavó protein
2013. jan. 14. 20:15
 3/32 anonim ***** válasza:
Persze, én is azt iszom, az egyik legfinomabb fehérje a piacon. Viszont vannak ettől sokkal jobb minőségű fehérjék is, illetve azonos minőségűek olcsóbban, csak azok nem ennyire finomak, illetve kicsit nehezebben oldódnak esetenként.
2013. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
és az melyik? mert hát 3000ért én jobb minőségűt nem nagyon láttam... :)
2013. jan. 14. 20:36
 5/32 anonim ***** válasza:
Hát eleve nagy kiszerelésben éri megvenni, sokkal olcsóbbra jössz ki. Ami jó, az a VPX Syngex és a Myprotein, csak ez utóbbi ízesítetlen teljesen, illetve elmondás szerint enyhén édeskés és ennyi. Myprotein-ből 11.000-be kerül 5kg, VXP-ból a 2,2kg-os kerül ennyibe.
2013. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Amennyiben van elegendő tudás, ismeret, akkor természetesen alapanyagokból Te magad is bármit összerakhatsz, mint egy "LEGO". Tehát a protein + szénhidrát jobb megoldás.


A tömegnövelő vásárlásakor - ha ennél döntessz - , akkor felejtősek a 16% protein meg cukorheygek nevű agyon reklámozott tömegnövelők.

Minimum 30-35% protein tartolm és creatin legalább legyen a szénhidrát mellett a dobozban.



A protein coffee egy dizájner

[link]

nem más mint egy 68%-os whey koncentrátum. Csecse, reggeli italnak esetleg, de inkább magasabb proteintartalom, és nem az instant kávé a lényeg (!!!) hanem az EAA tartalom, a hozzáadott plusszok, a hidrolizált peptidek.

2013. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Dogmatix91 ***** válasza:
Persze a tömegnövelő csak fehérje és cukor igaz? :D Már megint egy okos emberke. Én edzés utánra biztos nem kevert fehérjét vennék. Egy kombinált fehérje ideális. Most a builderen az BioTech Iso Whey ZERO jó árban van és még olcsóbb is a kilónkénti ára mint a Protein Coffee. Én egyébként tömegnövelőt vennék a helyedben, mondjuk Volumass 35 Professionalt.
2013. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Dogmatix91 ***** válasza:
#6-os! Szerinted egy kezdőnek megvan hozzá a tudása, hogy összerakja a számára megfelelő kiegészítőket? :)
2013. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Annyival több plusz nincs egy tömegnövelőben mint amennyivel drágább egy fehérje+ch kombónál, ráadásul a tömegnövelőben nem tudod ennek a kettőnek az arányát változtatni úgy ahogy szeretnéd így én is a fehérje+szénhidrát-ot javaslom.
2013. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Dog, mert te olyan nagyon okos vagy nyilván...attól, hogy egy tömegnövelőbe beletesznek némi amino-t meg kreatinból pár mg-ot, nem fogja megérni az árát...százalékos arányban pedig ha tetszik ha nem, a legtöbb tömegnövelő fehérjét és cukrot tartalmaz, elhanyagolható az a plusz, ami beletesznek a fentebb említett dolgokból. Emésztőenzim meg egyéb lófasz pedig a legtöbb fehérjében szintén van. Persze vannak étrend helyettesítő formulák, mint pl a MyoMax hardcore, amiben komplex CH van, de most az átlagról beszéltünk.
2013. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!