Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napokig tartó féloldali fejfájás?

Timie96 kérdése:

Napokig tartó féloldali fejfájás?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta fáj a fejem,de csak a jobb oldalon. vasárnap szèdültem, hányingerem volt. De ez elmúlott,de a fejfájás megmaradt. Nem olyan erős de fáj. Stresszes vagyok. Külföldön dolgozom, honvágyam van nagyon. Generizált szorongásom van. Gondoltam migrénre. De sajnos már a legrosszabb dolgok is megfordultak már a fejemben mèg a daganat is

2017. jan. 6. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Vettél be valamilyen fájdalomcsillapítót? Enyhült rá a fájdalom? Első olvasatra valóban migrénnek tűnik,de ,hogy van-e más is,azt így nem lehet megmondani,csak kivizsgálás után.
2017. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen vettem be 2fèlèt mivel az algopiryn nem használt csak a cataflan. Februárban megyek haza várják addig vagy inkább ne ès menjek el itt kint nèmetben orvoshoz.
2017. jan. 6. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nme szokott fájni a fejed,vagy már máskor is volt ilyen? Egyébként én is migrénes vagyk. Van amikor elég az Algopyrin van,amikor Cataflam is kell. Ha máskor is szokott fájni a fejed,akkor nem valószínű,hogy most valamilyen komolyabb oka lenne és várhatsz februárig. De akkor mindenképpen menj el neurológiára (ők tovább küldenek olyan vizsgálatokra amikre kell),mert a fejfájásokat mindig ki kell vizsgálni!
2017. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szokott fájni máskor is de nem ilyen sokáig.
2017. jan. 6. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez változhat. És ugyan kint nem tudom milyen idő van,de itthon nagyon sok betegünk jött a napokban fejfájással a frontok miatt.
2017. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Front van itt is. Vasárnap amikor nekiállt fájni a fejem akkor a havazást mondta ami hètfőn ide is èrt de addig is tartott.
2017. jan. 6. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Hideg van? Nem vagy sokat kint a hidegben?
2017. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kimész hidegbe,akkor vegyél sapkát - melegítsd a fejedet,mert az erek a hidegtől összeszűkülnek,ami folozhatja,sőt ki is válthatja a fejfájást.
2017. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan vasárnap óta fáj az én fejem is. Az első 3 napban enyhe migrén volt.
2017. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hideg van kint. Köszönöm szépen a válaszokat ès a sok segítséget.
2017. jan. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!