Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban nőjjön a hajam?

Figyelt kérdés
Én olvastam azt is hogy kenjük be olajjal ,de milyen olajjal ? Amivel fűzünk ? És azis számit hogy milyen samponokat használunk ? Én : elsevet és saumat . Ezek jo samponok.?
2017. jan. 7. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Dm-ben, Rossmannban nézz körbe. Ajánlom a Lady Bánfi hajszeszt, attól nő is a hajad és csökkenti a hajhullást.

Samponokból is van ezerféle, olvasd el szépen a hátoldalukat, mindre rá van írva, hogy mire jók, mi ellen lehet használni, pl. a Balea-nak is van többféle típusú hajra samponja, és elérhető, olcsó áron.

2017. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sztepi válasza:

Előszöris, sok vitaminban gazdag ételt egyél, a fehérje is jót tesz a hajnak.

Próbáld megelőzni a hajad töredezését úgy ,hogy fürdés után ha teheted ne szárítsd meg hajszárítóval, nos ez inkább jó időben praktikus. A ricinus olaj hajnövesztő hatású, ha utánna nézel, leírnak mindent a használatáról, ha hetente csinálsz hajpakolásokat, az is jót tesz. A hajolalj inkább kívülről táplálja a hajat és nem belülről. A koffein is elősegíti a hajnövekedését, ezt megint csak hajpakolással könnyedén megoldhatod. Azt olvastam, hogy a nemi vágy is segíti, ezt már csak plusznak írtam 😂 Én jelenleg Alpecin fekete koffeines sampont használok és rengeteg babahajam lett. Sok türelmet kívánok hozzá! 😁

2017. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Használd a LUSH-tól a New nevű samponkorongor, direkt hajnövesztő és tényleg hatásos, de szintén innen bármilyen hapkolás is segít. Ha van lehetőségeb bemenni az üzletbe akkor ott majd biztos segítenek, nagyon aranyosak.
2017. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!