Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tényleg beteges dolog? Más...

Ez tényleg beteges dolog? Más is csinál ilyet? Ha elmész otthonról, boltba stb. hazamész teljesen átöltözöl? Alsóneműre mindenre gondolok?

Figyelt kérdés
Én csak úgy megyek a 50m-re lévő boltba is hogy befújom magam "riasztó spray-vel",ha haza megyek teljesen levetkőzök, átnézegetem magam, majd átöltözök.közben esz az ideg.Ma kicsit fűvesebb részen voltam, hát lassan meg is bolondulok.....de lehet már meg is vagyok:)
2010. máj. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Leeht én vagyok nagyon hülye de mire gondolsz pontosan...? kullancsok ellen talán..?
2010. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem öltözök át, csak felveszek egy nadrágot, pólót, cipőt. Esetleg FELöltözöm. Ja, bűzriasztó spray. :-) Aztán ha hazajövök, én is teljesen levetkőzöm,mert jó meleg van itthon, és jól érzem magam meztelenül. De ettől nem esz az ideg.
2010. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a kullancsokra gondolok.Nem azért esz az ideg mert átöltözöm, hanem hogy hátha nem vettem észre:(
2010. máj. 4. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Hát tudod, én minden hétvégémet kint töltöm a szabadban, hétvégenként teljesítménytúrázom, az 30-100 km az erdőben, szép is lenne, ha a boltba menéstől tojnék be a kullancsoktól! Van védőoltásom encephalitis ellen, és túra után átvizsgálom magam, ennyi. A boltban még sosem kaptam kullancsot, é egyáltalán, városban sem.
2010. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!