Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz lehet-e az, hogy a...

Igaz lehet-e az, hogy a megfagyás nem fáj? Hogy ha úgy hal meg az ember, hogy megfagy, akkor nem -nagyon? - szenved?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni.


Mert amikor rettentő hideg van és lehűl az ember keze lába, akkor felmelegedéskor bizony nagyon fáj. Vagy lehet, hogy ha hagyná valaki még jobban csak hűlni meg hűlni, akkor nem fájna, egész addig, amig belehalna?



2017. jan. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartós nagyon hidegben a testhőmérséklet lecsökken, az ember elalszik majd eszméletét veszti.


Nálam nincs fűtés nagyon, mivel telente is 18-19 fok szokott lenni a lakásban, mivel most kint -13 van, a benti hőmérséklet 13 fok, reggelre így 34,5 Celsius a testhőmérsékletem vagyis 1,1 fokkal kisebb, mint szokott, és álmosabb is vagyok.

2017. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En faztam mar nagyon amikor telen ejszaka haza kellett messzirol setalnom, es kegyetlenul faj. Sirtam is, pedig en eleg jol birom a fajdalmat.
2017. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan az, amikor meghalsz, már lehet, hogy nem fáj, mert nemigen vagy eszméletednél, de amíg igen, az elég szar lehet.
2017. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A víz alatt is csak az első öt perc a nehéz, azután már megkönnyebbülsz.

A hideg az azért fáj, mert a szervezet küzd a meghűlés ellen. De ha már túl vagy ezen az állapoton, akkor már jöhet a halál!

2017. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!