Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán az átlagosnál is gyakrab...

Talán az átlagosnál is gyakrabban fáj a fejem. Stressz? Migrén? Allergia? Nem tudom. Van TB-s alapon valami vizsgálat ennek a kiderítésére? Ha nincs, akkor milyen opciók jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Fejfájásom havonta többször van. Próbálok nem beszedni fájdalomcsillapítót, de néha muszáj. kb 4 éve kezdődött, és azóta sem múlt el. Most 32 éves vagyok (F).

2017. jan. 8. 20:08
 1/3 anonim válasza:

lehet nem iszol elèg vizet,kevès alvàs is okozhatja vagy frontèrzèkenysèg

.Migrènt arról lehet èszrevenni,ha pl de.11 elkezd fàjni ès egèsz màsnap reggelig nem àll,erős,szúró fàjdalom,fèny ill. hang èrzèkenysèg. Akàr vèrnyomàs problèma is lehet. (magas-alacsony egyarànt)Vèrszegènysèg is közrejàtszhat,elsőrban fordulj csalàdorvoshoz,ő útba igazít.

2017. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem migrén. Kérj beutalót a háziorvosodtól a neurológiára, 4 év fejfájás már bőven kivizsgálást igényel.
2017. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam így elsőre. Azt mondta, hogy 3 hónapig mérjem a vérnyomásom, írjam, hogy mikor és mennyire fáj a fejem.
2017. jan. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!