Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó Közérzet Központ és vitamin...

Jó Közérzet Központ és vitaminjai jók-e? És jó-e ott dolgozni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 11:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezt olvasom a face oldalukon (a kollégáik írták): Szeretek a Jó Közérzet Központban dolgozni, mert régóta fogyasztom a vitaminjait, és jó érzés, hogy a saját tapasztalataimat őszintén átadva segíthetek másoknak egészséges maradni, vagy egészségesebbé válni. Szeretem, hogy számíthatok a Vezetőimre, kollégáimra, és örömmel tölt el az, hogy folyamatosan képezhetem magam, és szakmailag napról napra többé válhatok. Kristóf Enikő


Azért szeretek itt dolgozni, mert a vitaminfogyasztás az életformám részét képezi. Évek alatt saját magamon is megtapasztaltam azt, hogy mire képes. És mivel én egy nagyon „emberközpontú” személ vagyok, szeretem ezt a tudást és tapasztalást másoknak is átadni. Legjobb dolog ami itt történik velem, hogy segítek embereknek egészségesebb maradni vagy visszaszerezni az egészségüket. Jó látni hónapról-hónapra a változást, és jó átélni azt hogy az én munkám is benne van Mert hiába van egy jó termék, ha azt a vevő nem úgy, nem arra, nem olyan mennyiségben szedi, akkor nem olyan hatásos. Ahhoz, hogy még több legyél, több legyen a tudásom, nagyon sok, illetve minden segítséget megkapok. Képzést, mentorálást, de mindennapos segítséget is, ha arról van szó. A másik, hogy itt a kimondott szónak értéke van. Az úgy van, ahogy mondva van, nem kell benne kételkedni. És ez is elég ritka a mai világunkban. Itt az ember önmaga lehet, saját egyéniségét belevíve valósíthatja meg azt, amiért itt vagyunk „hogy minél több embernek segítsünk elérni egy egészséges állapotot úgy, hogy olyan adatokat, tudást adunk, mivel ezt el lehet érni. Munkatárs Balázs Gabriella 2016. 09 14.

2017. jan. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!