Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éhezés miatt hasmenés?

Éhezés miatt hasmenés?

Figyelt kérdés

Csütörtökön nagyon csúnya véget ért az egy éves kapcsolatom és azóta nem bírok enni. Nem ment le egy adagnyi étel sem a torkomon összesen.

Tegnap, és ma olyan szinten hirtelen jött egy görcs, hogy alig értem ki a 10 méterre lévő mosdóba. Ha foglalt lett volna tuti,hogy a nadrágomba szalad. Vízszerű volt az egész, szinte csak a víz jött ki belőlem. Mit tegyek, hogy ne legyen bajom? Többet még nem tudok enni.



2017. jan. 9. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig, ha nem eszel semmit ilyen lesz. Gondold végig, mit viszel be, valószínűleg csak vizet, így más nem is jöhet ki. Közben pedig a gyomorsavadnak sincs mit bontani, így előbb-utóbb elkezdeni károsítani saját magát, hiába minden gyomornedv. Tudom min mész át, nekem is volt ilyen, a bőgés, elfolytott bánat miatt folyamatosan gombóc volt a torkomban, de ígyis magamba erőltettem valamit, pedig ahhoz nem volt erőm szinte, hogy az asztalhoz üljek. Rendeltem ételt, a kedvencemet (pizzát) ez adta meg a napi rutint, legalább eddig megpróbáltam emberként funkcionálni, amíg átvettem, aztán egész nap, eleszegettem. Legalább ennyit. Kitartás és próbálj meg magadba erőszakolni valamit, ha csak nagyon keveset, ha nem minőségit, de akkor is valami minimálisat.
2017. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Basszus. Ráadásul holnap vizsgám van :(
2017. jan. 9. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Már gondolom nem tudod leadni a vizsgát, szóval muszáj leszel enni. Ha nem eszel, egyrészt holnapra tuti olyan vacakul leszel, hogy be se jutsz, ha mégis bejutsz, akkor pedig az agyadnak már biztos nem jut elég energia arra, hogy gondolkodj is. Vedd úgy, hogy ez most a kényszerhelyzet, ami vissza fog vinni az életbe. Hétfő van. 4 napod volt a kemény gyászra, most el kell kezdened abba a fázisba lépni, mikor zombi üzemmódban ugyan, de megpróbálsz működni.
2017. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tanulás segített. De a gyomrom nem működik. Undorodom minden ételtől.
2017. jan. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!