Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy csináljam hogy ne legyen...

Hogy csináljam hogy ne legyen bajom a hideg zuhanytól?

Figyelt kérdés
Nincs melegvíz, végleg tönkrement a bojler, nem tudom mennyi időbe telik keríteni valakit aki megcsinálja. Fürdeni pedig kell valahogy. Három gyereket nevelek egyedül, nekik természetesen megmelegítem a vizet, de mivel 3 literes a legnagyobb fazék itthon így egy gyereknek is sok idő lesz megmelegíteni, nemhogy háromnak. Magamra már nem akarok emiatt időt pazarolni, megpróbálok majd hideg vízben lezuhanyozni, remélem bírni fogom, mert alapból elég fázós vagyok, nyáron is nehéz hozzászoknom a hideg vízhez a medencében. Viszont nem tudom, hogy lehet ezt véghezvinni anélkül, hogy meg ne fázzak tőle, mert az most nagyon nem hiányzik. Van valami ötletetek? Oké, fokozatosan kell hozzászoktatni magam, de pl. melyik testrészemnél kezdjem, hogy minél rövidebb ideig tartson?
2017. jan. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen anyukám ilyen esetben az én fürdővizemben mosakodott meg.
2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha elromlott akkor ugye javítás kb 2-3 nap, de mi akkor több fazékban melegítettünk vizet aztán kis lavórba beleültünk és úgy fürödtünk :D gondolom nem csak egy fazekatok van :D ahány ráfér a tűzhelyre, annyiban melegíts. Meg amúgy tényleg az se baj ha a gyerekek vízében fürdesz, még csak nem is koszosak, télen mitől lennének koszosak :)
2017. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!