Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj napok óta a fejem?

Miért fáj napok óta a fejem?

Figyelt kérdés

Semmi oka nincs rá,hogy fájjon.Iszok eleget,színesen táplálkozom eleget mozgok mi lehet más ok? Lassan másfél hete naponta háromszor-négyszer sajog a tarkóm felett (nyakszírt talán így hívják)

17/l


2017. jan. 9. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
nyakszirt*
2017. jan. 9. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, volt, hogy 4 napig egyhuzamban fájt megállás nélkül. Pedig ugyanúgy sportolok, eleget vagyok levegőn, tény, hogy akkor még nem ittam eleget. Elmentem orvoshoz és elküldött kivizsgálásra, kiderült, hogy túl magas a vérnyomásom. De lehet, hogy csak valami front van. Menj el esetleg szemészhez, engem oda is küldött, nekem azzal nem volt baj. Szerencsére nekem azóta már megszűntek ezek a fejfájások, régen naponta fájt, ma már 2 havonta ha egyszer előfordul...
2017. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak frontérzékeny vagy
2017. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájós vagyok, főleg menzesz előtt meg közben fáj, nem lehet hogy neked is attól? Ha sokszor van ilyen menj vérvételre és mond a dokinak hogy fejfájás miatt mész, ő tudni fogja hogy mit kell megnézetni.
2017. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,orvoshoz amúgy is terveztem menni más probléma miatt szóval ha már ott vagyok megkérdezem ezt is :) nem vagyok front érzékeny,legalábbis eddig nem voltam. A menzesz téma már inkább ugyanis most pont elotte vagyok, meglatjuk mi lesz :)
2017. jan. 10. 06:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod nem magas?
2017. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs,majd megnézetem. Bár, nem hiszem.
2017. jan. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!