Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foglalkozzak vele, vagy ne?...

Foglalkozzak vele, vagy ne? (Nem hinném, hogy gond lenne:anyajegyek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/L

Vannak anyajegyeim,mint mindenkinek.

Van kettő,ami a mai napon viszketett...előfordul,hogy néha viszketnek,van egy a szemem felett a szemöldökömnél.

A másik pedig a hátamon van.

A hátamon is pont az viszketett,én nem láttam semmi rendelleneset rajta,egy kicsit viszont félek,mit csinálnak velem,ha elmegyek orvoshoz vele?

Nem szoktam olyan sokat napon lenni,végülis mihez képest.

Csak normális válaszokat kérek.

Köszönöm.


2010. máj. 4. 21:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem:kell e bőrgyógyászatra beutaló?
2010. máj. 4. 21:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen menj el a bőrgyógyászhoz!Én már olvastam olyat, hogy lézerrel távolítják el, amelyiket lehet.És azt hiszem, a bőrgyógyászatra nekem legutóbb kellett beutaló, de már sokan írták itt, hogy nem kell.Tehát valószínűleg nem.

Nos, a lényeg a lényeg; menj el bőrgyógyászhoz és majd talán ott megmondják, hogy mi a baj és mit fognak vele kezdeni!

2010. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 doboszoli válasza:

Jelentkezz be bőrgyógyászhoz, ezek többnyire a test festékes nevusai, de jobb a békesség, zárja ki a melanoma, egyéb disznóság lehetőségét a doki.

Z.

2010. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!