Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mistral tabletta és a menstruá...

Mistral tabletta és a menstruáció?

Figyelt kérdés

A tablettát a recept utasításait követve a menstruációm első napján vettem be, így már onnantól védelmet biztosít. Hétfőn volt az első tablettamentes napom (a hét napos szünetből) és elvileg a 2. vagy 3. napon meg kellett volna jönnie. (kedden vagy ma, azaz szerdán) azonban még mindig semmi vérzés, talán egy minimális barna folyás az amit tapasztaltam. Sajnos rendkívül izgulós vagyok és ez az első alkalom hogy fogamzásgátló tablettát használok, az lenne a kérdésem hogy lehetek-e esetleg terhes? (a párommal természetesen szeretkeztünk a tabletta szedése alatt)

A válaszokat előre köszönöm!



2017. jan. 11. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne is szamits emellett nagyobb "menzeszre". En is ezt szedem, nekem a doki is mondta, hogy gyenge barna folyasra szamitsak.
2017. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából a 'barnázásom' is csak addig volt, amíg mosdóban észre nem vettem a WC-papíron, a tisztasági betéten azonban már semmi.
2017. jan. 12. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik tablettamentes napon megjöhet, nem csak a 2. vagy a 3. napon! Nekem általában az 5.-én szokott megjönni a megvonásos vérzés. Normális, hogy kevés, mert a fogamzásgátló csökkenti.

20N

2017. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!