Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan másfél hónapja nem...

Lassan másfél hónapja nem múlik el a náthám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Benyeltem, akkor egy elég kemény vírust, láz, torokfájás stb. Ez idő alatt 3-szor volt hasmenéses betegségem, legutóbbb 2 hétig tartott. Azonban a nátha, torokfájás, köhögés, orrdugulás nem múlik, most megint hasfájás, hasmenés is van. Egy nap nem voltam, mikor azt mondhatnám, hogy egészséges voltam.

Otthoni szereket mind kipróbáltam, de hatástalan, vagy nagyon kis javulást értem el. Szerencsére (nem az, mert így tanulni nagyon rossz) vizsgaidőszak volt és így azért többet tudtam pihenni valamivel.

Annyira el vagyok keseredve.


2017. jan. 13. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz?
2017. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak azok az emberek, sokszor fehér köpenyt viselnek, marha ronda a kézírásuk, és ha ilyen kínod van, fel lehet őket keresni. Azt hiszem, orvosoknak hívják őket.
2017. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom merre van az orvos, de nem hiányzik, hogy még ott is elkapjak valamit. Anya kisgyerekekkel dolgozik és hazahoz minden nyavaját. Lehetetlen ellene fédekezni.

Egyébként ha el is mennék az orvoshoz, pénzem nem lenne kiváltani a gyógyszert és még a szüleim is mérgesek lennének rám miatta.

2017. jan. 13. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!