Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durván kivan száradva...

Nagyon durván kivan száradva mindkét karom. Pedig naponta többször kenem testápolóval, mert száraz a bőröm. Mit tegyek? Valami házi csodaszer, amivel még ma elmúlhat? :$

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

IGen, van házi csodaszer: közönséges olivaolaj! Naponta mosdás után keveset elkenek a tenyeremben és végigkenem magam mindenhol. Tényleg csodát tud müvelni,hihetetlen az eredmény.


Nem viccelek, nekem is ez volt a bajom, annyira száraz volt a böröm mindenfelé, hogy állandóan kisebesedett. Hallottam valakitöl, hogy az olivaolaj segit, kipróbáltam és pár hét alatt csodálatosan szép lett a böröm, 50 évesen olyan, minr egy kisgyereknek, sima, puha, lágy fogású és szép szinü. Nem hittem volna, hogy ilyen lehetséges, de tapasztaltam.

2010. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még ma biztos nem fog elmúlni, sőt, ha még egy-két hétig nem javul a testápolótól se, akkor én felkeresném vele a bőrgyógyászt.

Még azt kipróbálhatod, hogy a testápolót ne a száraz bőrre vidd fel, hanem előtte öblítsd le vízzel a bőrt, és ne töröld teljesen szárazra. És úgy kend be jól.

2010. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óhh köszcsi:)
2010. máj. 5. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
babaolaj kenni, sok víz inni, sok gyümölcs enni ;)
2010. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is és hirtelen,probáltam lehivni mindent. Nincs mindenkinek péze gyümölcsre az interneten találtam megoldást.jodót tartalmazó ételek.Halat utálom.marad amit a gyogyszertárba lehet kapniÖsszefüggésbe hozzák a pajzsmirigy müködésével szrt lehet bennne vami mert hirtelen száradt ki a böröm.lapogass ne kendd magad minden hülyességgel.
2010. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:49


kétlem, hogy ne lenne mindenkinek pénze gyümölcsre, ha én havi 20ezerből 2 felnőtt számára megoldom az egészséges, változatos táplálkozást, akkor más is

2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 11:49-es tényleg durva:D
2010. máj. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!