Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi xanaxot érdemes bevegyek?

Mennyi xanaxot érdemes bevegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 54kg. Mennyi xanaxot kellene bevegyek, hogy nagyon nehezen tudjak felébredni? Konkrétan csak akkor ha elment a hatása?

2017. jan. 15. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
miért, túl könnyen ébredsz, vagy mi a baj? elég hülye vagy, ha ezzel akarod skippelni a hétfőt a suliban, hogy benyugtatózod magad. túladagoláshoz is vezethet, aztán mehetsz a pszichiátriára, ahol ezeket írják fel, ott is korán kell kelni:)
2017. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túl könnyen ébredek, de nem akarok lógni xd csak válaszolj pls
2017. jan. 15. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
0,25 vagy 0,5 ennél többet nem érdemes bevenni.
2017. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És biztos hogy csak akkor ébredek fel, ha elmegy a hatása? Semmilyen más körülménynél nem fogok?
2017. jan. 15. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A xanax nem altató, hanem feszültségoldó. Gyorsan hat, de nem sokáig, csak kb. 4 órán át:

Éjszakai adásra alkalmatlan, mert az éjszaka közepén, vagy hajnalban a Frontint (Helexet, Xanaxot) „altatóként” használók megébrednek a gyógyszer gyors kiürülése miatti hiány-tünetekre (megvonási tünetekre): szorongás, felgyorsult pulzus, palpitáció érzés, izzadás, stb.


Forrás: [link]

2017. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem lenne érdemes használnom. Köszi
2017. jan. 15. 22:40
 7/9 anonim válasza:

Xanaxot elvileg csak recepre lehet kapni, így gondolom egy orvos csak ellátott tanácsokkal.

Csak Xanax segít? 17 évesen elég durva, hogy ez kell neked, persze, hacsak nem történt vmilyen tragédia, amitől nem tusz eleget aludni. Nagyon rá lehet függni a Xanaxra, ilyen fiatalon nagyon figyelj erre, nem is lehet rögtön abbahagyni, hanem folyamatosan, és az is elég nehéz. Más szerek nem működnek? Próbáltad már őket? Lehet, hogy inkább egy pszichiáterre lenne szükséged?

Bocs, csak nagyon meglep, hogy ilyen fiatalon kell a Xanax. :(

2017. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyámtól szedtem volna. Mostmár leírom, ez így is névtelen oldal. Gondoltam, elalszom a fürdőkádban egy csöppet xd és azt hittem, hogy az altató miatt a fulladás nem fog felébreszteni. De ha ezt leírtam volna tuti nem kaptam volna normáis választ a "szánalmasönsajnáltató"-n kívül. Meg aztán letisztáztam magamban, hogy még szerintem van valami reményem, mert olyan helyzetbe kevertem magam ahol megölhetem magam és mégse tettem, szóval ez azt jelenti, hogy jól vagyok és fölösleges az önygilkosságon agyalnom. Ezt a kérdést előtte írtam ki xD
2017. jan. 17. 13:53
 9/9 anonim válasza:

Először is a Xanaxról: Nem tudsz vele öngyilkos lenni, többek között pont azért adják inkább ezt az orvosok más szerek helyett, illetve van ellenszere, amit intravénásan beadnak, ha valaki túl sokat vett volna be.

17 éves vagy és előtted az élet, szerintem beszélgess valakivel akiben megbízol. írhatsz privát üzenetet is, ha egy ismeretlennek könnyebb elmondani a gondjaidat.

2017. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!