Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlthét szerdán pipában...

Múlthét szerdán pipában elszívtam 0.5g füvet. Pénteken pedig poroztam egy keveset. A héten megyek tüdőszűrésre, kimutatható bármilyen módon, hogy fogyasztottam drogot?

Figyelt kérdés

Ha tüdőszűrésen nem is, de másképpen kimutatható?

A kérdésre válaszoljatok légyszi, lebeszélésre meg hasonlókra nem vagyok kíváncsi.



2017. jan. 17. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
igen
2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kimutatható.
2017. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És ha igen? Ha drogozol, vállald fel, ennyi.
2017. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a tüdőszűrésen már mért lenne kimutatható? ha erre irányuló vérképet csináltatnak vagy vizelet mintát vesznek, abból igen kimutatható, de egyébként általános vizsgálatokon amikor nem célirányosan narkotikumokra tesztelnek,akkor nem mutatható ki.
2017. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%
Ki mutatható igen, de akik ezeket a vizsgálatokat végzik, tudtommal orvosi titoktartást fogadtak, szóval bajod nem lehet.
2017. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

van orvos ismerősöm és tőle kérdeztem ilyenekt.

Nem mutatható ki. Elvileg valami indikátor szert használnak ami kimutatja a szevezetbe.

És a sima vérvételbe teljesen mást néznek.

Tüdőszűrésen meg hogy lenne ki mutatható? ne beszéljetek már baromságokat. sima röntgen a tüdőröl.

2017. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A drogteszt egy drága eljárás, amit csak megalapozott gyanú alapján végeznek el. Egy tüdőszűrés nem erre való.
2017. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TomiTailor válasza:
Talán nem tüdőszűrés elött kéne betépni
2017. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!