Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennapossá vált a szorongás...

Rajmund1995 kérdése:

Mindennapossá vált a szorongásom már több mint két éve. Nem tudok így élni normálisan. Nincs munkám. Maszekolok de alig varom hogy haza erjek és rettegek a másnaptol. Egyszóval minden napom rosszul telik. Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Voltam 5 külömböző pszichiáternél. Szedtem 6-7 fajta kedejavitot. Frontint, xanaxot, rivotrilt de semmi. Hiába. Elkezdtem sportolni rendszeresen. Ugyan ugy semmi valtozas. Eszem. Sok gyümölcsöt de ez se segit. Kerlek titeket segitsetek ha már az orvosok nem tudnak mert nem akarom igy leélni az életemet. Koszonom!

2017. jan. 20. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Írhatnál kicsit többet a szorongásodról, az okairól, kiváltó tényezőkről stb stb
2017. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ezt az öt különböző pszichiátert nem értem. Talán egyhez kellett volna járnod, beszedni a gyógyszereket, és nem orvost váltogatni, ha nem tud csodát tenni. Ez egy ilyen betegség.
2017. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meddig szedted őket egyenként és milyeneket?
2017. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam a gyogyszereket. Szedtem ahogy kell és még roszabb volt mert produkalta az elviselhetetlen mellékhatásokat. Az okát nemtudom hogy mitol alakult ki meg mai napig sem :/
2017. jan. 20. 22:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Rexetin, Trittico, Citagen, Valexin, Depakin, az egyikre nem emlekszem. Kb 4 honapig szedtem mindegyiket. Az egyiktol aludni nemtudtam a masiktol felkelni nemtudtam a harmadiktol a nemi eletem rottyant meg teljesen ... stb. De jobban sose voltam.
2017. jan. 20. 23:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem mindegyik orvost... mondtam hogy oszinten valaszojanak... hogy volt e nekik ilyen szorongasos betegseguk... mindegyik azt mondta hogy nem.. es hogy csak elkepzelni tudjak hogy milyen lehet meg amit tanuktak rola... de ennyi... szerintetek? Fogalmuk sincs mivan... mindebki csak hulyek nez kb es tök remenytelen az egesz...
2017. jan. 20. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van szorongásos betegségem, és ezért kértem, hogy írd le mik a tüneteid, miben nyílvánul meg a bajod...

Mivel így most nem tudom milyen választ vársz... a semkire nem lehet válaszolni.

2017. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
""Semmire
2017. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ez van... voltam én is pszichiáternél, de engem is csak gyógyszerekkel tömtek. Saját magadon tudsz csak segíteni. El kell döntened fejben, hogy nem fog történi semmi baj. Én most ezt csinálom és segít , szerencsére az összes gyógyszert eldobtam. Pedig nagyon benne voltam én is. Most sem vagyok 100%- os, de jobban vagyok. Szóval sok sikert ! Ha szeretnél írj privátban!
2017. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!