Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » én egyszer csak kezet fogtam...

én egyszer csak kezet fogtam egy ruhesel de már állitólag a ruhesége végét járta, akkor el kaptam? Nem nyultam semilyen testrészemehez csak zsebre vágtam a kezemet és kb 1óra mulva haza mentem és mostam kezet, akkor el kaptam?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

El.

Így kb egy hónapod van. Megtámadja a immunrendszered. Kb karácsonyra véged.

2015. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem hiszem. De hosszasan rázz kezet egy jó helyes-íróval, hátha azt elkapod, az jót tenne.
2015. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átmehetett rád. Fordulj orvoshoz!
2015. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rühesség rettentő könnyen fertőz, sajnos. Mindegy, hogy nem nyúltál semmilyen testrészedhez, a kezed bőven elég. A ruháddal mit csináltál ami rajtad volt? Ki kellene mosni, és minden mást is amivel érintkezett. Néhány napig mindenképp tünetmentes leszel, akkor is ha elkaptad. Utána ha viszketni kezdesz, akkor orvoshoz menni nem kell, de gyógyszertárba mindenképp. Lehet kapni valamiféle kenőcsöt, amivel be kell kenned az egész tested (mert rohadt gyorsan terjed).
2015. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha viszket a kezed, akkor menj a patikába és vegyél Novascabin emulsiót. Ezzel bekened, rajta hagyod 1/4 órát és meggyógyulsz. Most ha van otthon szesz, akkor azzal átkened a kezedet és nem fog így életben maradni, ha egyáltalán átment volna rád.
2015. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!