Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet minden székelés...

Mitől vérezhet minden székelés után a végbél mellett?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja (fél év után) megint elkezdett vérezni, minden székelés után a végbélnyílás mellett. Alsógatyára nem terjed ki, de törlésnél sűrű, világos vér látszódik (nem kis mennyiség).

Mitől lehet?



19/f



2017. jan. 20. 14:39
 1/8 anonim válasza:
Kidörzsöli a papír?
2017. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fertozes? Dokinak mondtad mar?
2017. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltam már dokinál miatta, sőt sebésznél is.

kenőcsön és gyógyszeren kívül mást nem ajánlottak, amit rendszeresen is szedtem/kentem.

De újra kijött ez a valami.

A furcsa, hogy nem fáj, nem aranyér, mert tudom mennyire szokott az aranyér fájni. Ez pedig egyáltalán nem fáj, csak kissé zavaró, hogy mindig vérzik.

2017. jan. 20. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok mit mondtak, mi az a valami, amire kenőcsöt adtak? Lehet talán repedés és sipoly, de tényleg csak találgatok.
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem sipoly, de akkor (bár ugyan úgy és ugyan ennyire vérzett) nem mondták, hogy műtéti beavatkozást igényelne, elég lesz a gyógyszeres kezelés.

Azt sem értem, hogy mitől alakulhatott újra ki.

2017. jan. 20. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Aranyér?

Néha nekem kidörzsöli a papír. Vagy ha hasmenésem van akkor utána. De nem komoly.

2017. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A táplálkozásod úgy kell rendezni, hogy a székleted ne legyen kemény, ami szétrepeszti a sebet.
2017. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sipoly és most nagyon vérzik, akkor menj vissza a sebészetre, lehet ezt már műteni kell ahhoz, hogy meggyógyuljon.
2017. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!