Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez aranyér lehet, vagy valami...

Ez aranyér lehet, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tavaly tapasztaltam előszőr aranyeres panaszokat. Nem nagyon foglalkoztam vele mert elmúlt. Viszont most az ünnepek előtt egy csomót vettem észre miközben töröltem a fenekem. Nagyon kemény volt tapintásra, kicsit fájt is..nem vérzett. Pár nap alatt a kis fájdalom elmúlt de a csomó még most is ott van. Tegnap lefotóztam és azon az oldalon a végbélnyíláson püffedt , (mint egy lüktető ér a bőr alatt) a csomó melett is. Ha valahova tudok képet feltölteni mutatok. Csak valaki segítsen kitalálni mi ez, 23 évesen szerintem szokatlan. Könnyen székelek , fizikai munkát nem végzek. Egy durva hízásom volt viszont 2 év alatt 30kg.

23/Ffi



2017. jan. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
aranyér lehet, és minél előbb orvoshoz kell fordulni, mert kivérezhet, eldurranhat, a hízás miatt kialakulhatott de főleg a rostszegény tárlálkozás is kihozza, vigyázz vele ha először fordult elő akkor kehet hogy kúp + kenőccsel megúszod, ha nem akkor ligatúra vagy műtét, de ezt így nem lehet megmondani látatlanba
2017. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először fájt. Most különösebb problémákat nem okoz, de rostgazdag étrendem van. (Emiatt gyors a székelés is.)

Mutatnék képet de nem tudom hogyan lehet itt.

2017. jan. 5. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod az aranyér, az olyan, mint a vélemény. Mindenkinek lehet, de senki sem kíváncsi a máséra.... :-))

De ettől függetlenül, ez aranyér. Sokáig lehet élni vele, de nem érdemes. Rengeteg, napi szintű kellemetlenségeket okoz, megkeseríti az életed, szinte észrevétlenül, és a doki elkerülhetetlen. Proktológusnak hívják az "emberedet". Minél előbb keress egyet. Nem élvezetes a vizsgálat, de közel sem olyan kellemetlen, mint ahogy előadják sokan.

2017. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, ha megint bedurvul mindenkepp felkeresem. :)
2017. jan. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!