Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitseteek! Mi lehet ez?...

Segitseteek! Mi lehet ez? Volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Talán 1-2 hete kezdődött... minden reggel 6 kor kelek magamtól eddig 7kor keltem. Ez még nem is lenne nagy gáz. Minden reggel úgy kelek hogy rosszul vagyok. És így megyek suliba. Folyamatosan sírhatnékom van 13 éves lány vagyok talán ez fontos. Tehát ma is bementem rosszul voltam sírt 1. órán 2 órát vegig bőgtem és a 2 szünetben meg egyszerűen nagyon durva volt milyet sírtam.. egyszer happy egyszer rosszkedv.. és egy így megy 2 hete. Még nem jött meg talán ez is fontos. Jah és még annyi hogy mindentől így félek hogy baleset veszélyes meg ilyenek. Emellett matek tzt megtudtam írni gondolkodás megy... de egyszerűen borzasztó hogy milyen a hangulatom. Segítsetek kérlek!

2017. jan. 20. 17:13
 1/2 anonim válasza:
Pánik betegség.
2017. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichés hangulatváltozás.
2017. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!