Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Második napja úgy érzem, hogy...

Második napja úgy érzem, hogy nem kapok levegőt, fulladok. Mitől lehet ez? Másnak is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A héten táppénzre kerültem egy felsőléguti vírusfertőzéssel. Tegnap este kezdtem el érezni, hogy alig kapok levegőt, mindjárt megfulladok. Alig tudtam tőle aludni. Ma reggel visszamentem a háziorvoshoz, megvizsgált, és megállapította, hogy nem tüdőgyulladás. Természetesen mondtam neki, hogy én ennek ellenére érzem, hogy nehezen kapok levegőt, kérdeztem is, hogy akkor mitől lehet, de nem mondott rá semmit. Most megint úgy érzem, hogy alig kapok levegőt. Ha az orrom elé teszem a kezem, akkor érzem, hogy kilégzés van, akkor elvileg belégzésnek is kéne lenni. De nagyon meg vagyok ijedve tőle. (25/N)
2017. jan. 20. 15:36
 1/2 anonim válasza:
ugyan ez van velem. Én a pulmonólogiára mentem ahol felirtak egy gyógyszert és jobb. Te is menj el orvoshoz nehogy roszabodjon az álapotod. 🙂
2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!