Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy ne a...

Hogy tudnám elérni, hogy ne a wc előtt pisiljem össze magam?

Figyelt kérdés

Nem találtam erre megfelelő kategóriát, ide tettem.


Nem szervi probléma, azt előre had írjam le.


Illetve CSAK OTTHON történik (és ott is csak akkor, ha hazaérek); más helyeken ha kibírhatatlanul kell is pisilnem akkor is vissza tudom tartani amíg tényleg elengedhetem.

Illetve ha otthon vagyok és úgy jön rám a pisilhetnék (és nem úton hazafelé), akkor is ki tudom várni, amíg tényleg elengedhetem magam.


Úgy néz ki, hogy hazaérek úgy, hogy nagyon (de nagyon!!) kell pisilnem, bejutok a wc-re és abban a pillanatban rám jön egy kibírhatatlanul erős inger és ahogy elkezdem kihámozni magam a nadrágból sikerül egy nagyon kicsit visszatartani, de hirtelen elkezd szivárogni.


Én mindig igyekszem elkerülni, hogy ebbe a szituációba kerüljek - pl munkahelyen hazaindulás előtt már nem iszok és elmegyek a wc-re is, ha kell, ha nem. Van, hogy a hideg miatt is rám jön a pisilhetnék, úgyhogy ezt elkerülendő nagyon melegen öltözködöm.


Így sok esetben nem kell pisilnem, amikor hazaérek, de ettől függetlenül, becsúszik heti 1-2 nap, amikor meg félúton hazafelé azt érzem, hogy nagyon kell pisilnem.


Egyszer volt, hogy nagyon sokáig tartott, mire kihámoztam magam a nadrágomból és addigra már teljesen összepisiltem magam; azóta igyekszem olyan ruhákat felvenni, amikkel nem kell bíbelődni wc-zés előtt.


Illetve, próbálok agyban is ellenállni az ingernek (mert, minden agyban dől el); pl ha jön az inger, erősen azt gondolom magamban, hogy "Be ne pisilj, be ne pisilj, ..." - de hiába gondolok erősen ; ugyanúgy szivárogni kezd.


Cikisnek nem cikis a dolog; a lakótársnőm is tudja. Ez inkább azért nem jó, mert utána mehetek is átöltözni és nadrágot mosni; bár nem teljesen pisilem össze magam, de azért az a kicsi folt is kényelmetlen és gusztustalan (és idővel büdös is).


Tudnátok tanácsokat adni ebből kiindulva, hogy hogy lehetne megoldani, hogy amikor beérek a wc-re és jön az erős inger, kibírjam egészen addig, amíg rá nem ülök a wc-re?


Előre is köszönöm!


26/L



2017. jan. 21. 15:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
Én inkább az egészség kategoriába raktam volna:D Amúgy miért nem munkahelyen pisilsz? :D
2017. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

"Én mindig igyekszem elkerülni, hogy ebbe a szituációba kerüljek - pl munkahelyen hazaindulás előtt már nem iszok és elmegyek a wc-re is, ha kell, ha nem. "


illetve


"Nem szervi probléma,"

2017. jan. 21. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Arra biztosan ràjöttél, hogy ideg alapon van ha már mondod magadban, hogy BE NE PISILJ, ez a baj. Agyban dől el igen, csak valahogy mégis a NE szócska ellentmond. Pl kibirom addig még odaerek, talán ezt kellene helyette. Próbáld meg :)
2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
nem viccből,de orvoshoz kéne menned.....
2017. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normális és a hozzáállásod sem, ha ezt mondogatod akkor bizony befogsz
2017. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így van, csak annyi, hogy én nem érzem, hogy kellene, csak mikor berakom a kulcsot a zárba, akkot rámtör és néha lifttel megyek az elsőre, mert nem bírnék lépcsőzni.

Ez valami nagyon fura agybaj lehet, de bocs, hogy ezt mondom, kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül. :)


A megoldást sajnos én sem tudom.

2017. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én kibírom, de vészesen nehezen. Amit kiszabadultam a ruhámból olyan sebességel vágódok le a wc-re hogy néha félek összetörik. Én fejben azt mondogatom magamban, hogy: "jól van semmi gond, már itt vagyok, csak ezt még leveszem.."
2017. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Olyan lakásba kell költözni, ahol a WC 3 méterrel közelebb van a bejárati ajtóhoz.
2017. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tudom, gonoszul hangzik, de megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül.


Megpróbálom azt, amit írt az egyik válaszoló, hogy ha jön az inger mást ismételgetek magamban, amiben a NE szócska nincs benne.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 22. 11:07
 10/11 anonim válasza:
Tök mindegy mit mondogatsz magadban a vilàg nem úgy mûködik hogy napi 500x elmondom azt nem kell pisilnem és tényleg.Mert nem te irányítod milyen gyorsan lesz tele a hòlyagod szavak nemhatnak a vegeatatív idegrendszerre.Amit tehetsz az az intim torna megedzeni a záróizmokat.Érdemes minnél elöbb elkezdeni mert csak rosszabb lesz pl.: Köhögésnél,nevetésnél bepisilhetsz.Legroszabb esetben incontencia.
2017. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!