Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom elérni azt, hogy...

Hogy tudom elérni azt, hogy az emberek féljenek tőlem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hurcolj magad utan egy zsakot, az egyik kezedben legyen kés, es ird ki a homlokodra hogu: ha hozzamszolsz nem tetlenkedek. Tuti siker
2016. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:DDDD nem pont ilyenre gondoltam,biztos volt már másnál is olyan hogy volt egy bizonyos srác/lány az iskolában és féltél tőle de nem tudtad megmondani miért
2016. nov. 3. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy találkozunk, én jól megagyallak, majd ezután elgondolkozhatsz, hogy az antiszociális agresszív viselkedésed hova is vezet, ha ekkora gyökér vagy!!!


Vagy választod ezt az utat, vagy normálissá válsz! Ennyi!!!

2016. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En 14eves vagyok. Lany. Egyszer a fiuk elkezdtek faggatni a "noi dolgokrol". Egy ures asvanyvizes palackkal ugy elvertem oket, h azota is megvalogatjak h milyen temat hoznak fel.

Elso voltam

2016. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor tedd össze a 2 koszos mancsod, ha bárki fia-borja ezek után nem kerül el. Ha neked ez volt a vágyad, hajrá!
2016. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmas lehet az üres vizes palack.
2016. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A reakció a döbbenet, hogy kérdésre nekik esett.
2016. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tettesd magad őrültnek, aki képes saját magában is kárt tenni
2016. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A felhasználó ***** válasza:
Edd meg Chuck Norrist.
2016. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a vágyam. egyébként azért merült fel bennem mert volt egy ismerősöm (lány) akitől a fiúk féltek,mert hogy elvileg olyanokat mondott nekik facebookon hogy "látlak" stb :DDD
2016. dec. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!