Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez így egészséges?

Ez így egészséges?

Figyelt kérdés

Ezt az edzéstervet 2 naponta csinálom (vagyis tervezem, ma kezdtem): Bemelegítés,15-20 guggolás, 15-20 guggolás 5 kg súllyal, 30 felülés, 15-20 jobb láb0emelés, 15-20 bal lábemelés, 15-20 mind2 láb egyszerre emelése, 15-20 súlyemelés 10 kg súllyal, fekvőtámasz (még nem tudok fekvőtámaszozni ezért nem határoztam meg hogy mennyit csináljak)

És egészségesen étkezem.

És a másik kérdésem az lenne hogy egészséges lenne futni minden nap?

14/L



2017. jan. 23. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem : Edzés előtt vagy után egyek és mennyi idő után vagy előtt egyek? (remélem érthető a kérdés) :)
2017. jan. 23. 22:37
 2/4 A kérdező kommentje:
a kérdést felejtettem el oda írni nem, hogy mennyi idő után, előtt egyek :))
2017. jan. 23. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, a rendszeres testmozgás és étkezés fontos. Ha lehet minden nap csináld a gyakorlatokat.

A futàs - ha ott szeretnél futni, ahol nagy a forgalom, füst mindenfelé, akkor jobb ha nem csinàlod. Falun vagy erdőbe, vagy nem forgalmas helyen futhatsz.


Az evés - inkább többször keveset, mint 1x, de akkor rendesen.

Ha fogyókúrázni akarsz, akkor edzés után 30-45 percet várj az evéssel.

2017. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2017. jan. 24. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!