Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inerta gyógyszert szedtem...

Inerta gyógyszert szedtem kúrába kicsivel több mint egy évig. Most vége a kúrának de kezdenek előjönni a pattanások pedig nagyon szép volt a bőröm?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni vagy mivel tudom meg akadályozni mielött sok kijönnek?
2017. jan. 27. 10:04
 1/1 anonim válasza:
Én Roaccutant szedtem 2 évig, 1 éve hagytam abba, de még életemben nem volt ilyen szép a bőröm. Tény, hogy a lyukak megmaradtak, amiket én magamnak okoztam azzal, hogy folyton szurkáltam kétségbeesésemben a pattanásokat. Nem ismerem az általad szedett gyógyszert, de az nem jó, ha abbahagyása után visszatérnek a pattik. Amíg antibiotikumokkal kezeltek én is így jártam, amíg szedtem szép volt, utána rögtön visszaromlott. Aztán találtam egy dokit, aki felírta a Roa-t. Ő mondta, hogy megfelelően adagolva, ez egy csodaszer. Tény, hogy magzatkárosító hatása van, tehát nem szeretik felírni szülőképes korban lévő nőknek, de én felírattam, mert már nagyon súlyos akném volt. Nem bántam meg egyelőre. Nem tudom, hogy mit hoz a jövő, de én nagyon hálás vagyok az orvosomnak.
2017. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!