Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan nővel vagy férfivel, akit amikor megismerkedtetek úgy éreztétek, hogy "túl szép, hogy igaz legyen"? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Mint külsőleg, mint belsőleg lenyűgözött benneteket az illető.

2016. dec. 30. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Vége még nem lett, egy ideje együtt vagyunk :)
2016. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A párkeresésnek / ismerkedésnek nem pont az lenne a lényege, hogy ideálisan olyan párt találj, aki mind külsőleg, mind belsőleg lenyűgöz téged?
2016. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, bár közel se tökéletes, nem azért

egyszerűen csak megvolt az összhang és olyan gyorsan megkedveltem, mint még soha senkit

együtt is voltunk egy darabig és jól is alakult, de sajnos nemrég szakítottunk a távolság miatt :(

2016. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Februárban házasodunk.
2016. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmin soha nem gondolkodtam. Jött, szerelmes lettem és ő is belém. Így, jól elvagyunk évtizedek óta. Annyi, előtte, nem gondoltam, hogy ez meg fog történni velem.
2016. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, találkoztam ilyen pasival.

A vége az lett,hogy rájöttem: pontosan ezért nem kell Ő az életembe. mindig küzdenem kellene Érte....legalábbis magammal.

2016. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
2x volt ilyen. Az első alkalommal nem is a külső, inkább a belsője fogott meg - bár a külseje is teljesen rendben volt - de ezt férfiként el sem tudtam képzelni. 2. alkalommal a külseje fogott meg, de a személyisége is egy olyan fantasztikus nőt rejt, hogy az valami hihetetlen, viszont ezt nem mutatja meg akárkinek és ezaz, ami igazán bejön. Fél éve vagyunk együtt, egyelőre nem tervezünk semmi komolyat, de szerintem mindketten bízunk a közös jövőben.
2016. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

volt olyan, hogy elszürkült az egész. mással meg hatalmas csalódás.


a mostaninak meg még nincs vége.

2016. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Épp most ismerkedem vele:D Bizonytalan vagyok, egyrészt nem vagyok hozzászokva a figyelmességhez és kedvességhez, így nem tudom hova tenni. Várom hogy mikor jön valami furcsasága. Szerintem titokban embereket öl a pincében mert nem létezik hogy valaki ennyire tökéletesnek mutassa magát:D
2016. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Volt. Most ott tartunk, hogy a férjem, és a fia szétrugdossa a méhemet meg a bordáimat. :)

Időbe telt, de meg tudott győzni, hogy tényleg én kellek neki.

2016. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!