Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tagadja le anyám, hogy...

Miért tagadja le anyám, hogy nyugtatózik, miközben tisztán látni rajta, hogy le van szedálva?

Figyelt kérdés
Több olyan esete is volt, amikor annyit vett be, hogy részeg ember érzetét keltette. Bár most is olyasmi viselkedést produkál. Nagyon nem szeretem így látni, ez nem ő. De miért tagadja, hogy bevette azt a rohadt gyógyszert?
2017. jan. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert ez ugyan olyan szenvedély betegség mint a dohányzás , alkoholizmus vagy a hasonlók.

Meg talán azért is mert ők tudják a legjobban hogy milyen nehéz leszokni róla, szinte lehetetlen.

Nálunk is nagyon sok NŐ szedi a különféle gyógyszereket. Férfiaknál ez ritka , mert ők inkább az alkoholhoz nyúlnak.

2017. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a függők általában szégyellik, azt hiszik hogy nem látszik rajtuk. Ha mondod neki hogy látod rajta akkor is állítja hogy nem vett be (sokat)? Lehet segítség kellene neki.
2017. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindig tagad, még akkor is, ha nagyon látszik rajta a hatása.
2017. jan. 27. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy zugivó?

Ezt azért kérdem, mert az én anyám az volt, 30 éven keresztül.

Csak ő meg a gyógyszereire fogta, amiket soha nem vett be.

Mindezek a halála után derültek ki és nagyon sok mindenre magyarázattal szolgáltak.

2017. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztosan nem zugivó. Különleges képességeim vannak a piás emberek kiszűrésére. Leírva viccesnek tűnhet, de ez a színtiszta igazság. Apám, valamint anyám élettársai mind alkesz szutykok voltak, így bárkiről megmondom, hogy ivott-e vagy sem, az alkoholista ,,emberek" keserítették meg az életem.
2017. jan. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!