Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő, hogyan tudja úgy...

Sok nő, hogyan tudja úgy leélni az életét egy házasságban, miközben más férfi után ácsingózik, csak annó valamikor, valamiért nem jött össze a dolog azzal aki után vágyakozik? Hogyan lehet ilyen hazugságban élni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
NEHEZEN!
2015. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
ez nem hazugság, mi a fenétől lenne hazugság? amúgy simán lehet, az én szívemben is van valaki, a férjem tudja, le tudjuk kezelni, sosem hagynám el, még azért a pasiért sem, és nincs a helyzetben semmi hazugság.
2015. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Nehezen, az idő megoldja
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Mellesleg nem él az ember akkor hazugságban
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha van ilyen, ?? akkor nem tudom ezt elképzelni.
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Ugy, hogy elobb vagy utobb tonkremegy benne lelkileg. En csak tudom. Az erzeseket nem lehet csak ugy kitorolni parancs szora.
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
És sok férfi?
2015. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"amúgy simán lehet, az én szívemben is van valaki, a férjem tudja, le tudjuk kezelni, sosem hagynám el, még azért a pasiért sem, és nincs a helyzetben semmi hazugság."


Gratulálok,férjednek biztos megnyugtató érzés lehet,az a tudat,hogy mással is lennél szíved szerint.Nem lennék a helyében...Milyen ez már de komolyan?

2015. jún. 20. 22:37
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem tudom, biztosan nehéz, de talán még mindig jobb, mint egyedül, egy irreális vágyakozás miatt elpazarolni a fiatalságot.

Viszont ott vannak azok is, akik szerelemből hozzámennek olyanhoz, akihez nagyon nem kéne. No, ezt a részét ismerem, legalább annyi fájdalommal jár, mint a kérdésbeli szitu.

2015. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Én pl 2,5 év alatt elfelejtettem az illetőt, akiért odavoltam, ez van, az idő megoldja, a férfiak is ilyenek, csak ők meg is teszik, próbálkoznak, míg a nők gondolatban teszik (akár szex közben is, bár én ezt nem csináltam) szóval nem kell túlpörögni a dolgot, a nőkben dolgoznak a hormonok, az érzelmek, a férfiak meg dugnak összevissza, nem tudnak 1 nő mellett meglenni és szeretni őt :D
2015. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!