Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a marihuána olyan veszélyes?

Figyelt kérdés
Legyszi normális válaszokat..A marihuánának egy halálesete sem volt a torténelem során, viszont az alkoholnak évente tobb millió áldozatai vannak. Én ezt az egészet nem értem, mikozben ártalmatlanabb az alkoholnál és még a dohánynál is..Nálunk nem a legnepszerubb, de pl. Amerikában átlagosnak tartják, ha valaki fuvezik. Vannak emberek akik tobb éve csinálják munka elott-után, még sincs semmi bajuk..Most akkor a mi nemzetunk azér ítéli el a marihuánát, mert nagy százalékban alkoholista nemzet vagyunk?

2017. febr. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nnem nem az alkohol miatt és az az orosz nép :D de viszont igen jogos a felháborodásod mivel a marihuána nem "olyan" veszélyes de attól független nagyon is káros mielött kirakod a kérdést járj utánna picit mien hatásai vannak. Azontúl vannak gyógyászati marihuánák is amik mások mivel azt kezelték nem csak füvet árusítanak a gyógyszertárak.
2017. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!

5 éve kutatom és olvasom a marihuánával kapcsolatos cikkeket. Sajnos én is ezzel a véleménnyel voltam, hogy rossz és káros..Viszont, ami az interneten van, túlnyomó részben ostobaság és nagyon túloznak a dolgokkal, ezért is nézek inkább dokumentumfilmeket és olvasok megbízhatóbb oldalakat, mint ezeket a szennyeket, ami az emberből birkákat nevel..Nem vagyok marihuána fogyasztó, szimplán csak érdekel..Tudom, hogy vannak káros hatásai. Alapból már az rossz, ha füst kerül a tüdőnkbe..Aktív anyaga a THC, amit próbálták bizonyítani, hogy káros, de sajnos nem tudták, mert nem az..Nincs agykárosító hatása..Hiába a sok okoskodással, bizonyítottan nem veszélyesebb az alkoholnál és a dohánynál sem és egy szinten sincs velük..

2017. febr. 1. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez vicces. Nem akarok kötözködni meg támadni, távol álljon tőlem. De ahoz képest, hogy 5 éve olvasol ez ügyben, ilyen marha kérdést feltenni teljesítmény. Nézd nem mondom, hogy próbáld ki. Viszont ha érdemben szeretnél foglalkozni ezzel akkor azt csak az után tedd meg, hogy tapasztaltad.


Összegezve 3 véleménynyílvánítást találhatsz.

1. FŰ = HEROIN (halál rátok, veszélyes pusztító)

2. De most komolyan? Ebbe semmi rossz nincs!

3. Igen, de azért ez nem így van! Nem, de azért van alapja


Sajnos a harmadik verzióból van legkevesebb.

Azért gondolják az emberek hogy a marihuána veszélyes mert AZ! Más lapra tartozik, hogy ez hol ütközik ki és miben nyilvánul meg. A legtöbb információ amihez hozzá lehet jutni közel sem ismeretterjesztő. Csak azzal a jelleggel van eladva egy propaganda ami valakinek iszonyatos pénzeket hoz. Nem olyan egyszerű kérdés ez mint ahogy azt sokan lekezelik. Ez belenyúlik igen összetett és kényes témákba. Nem akarok én itt világot váltani, csak azok az évek maiket te olvasással töltöttél, azt én azzal, hogy elhagyjam a kábítószerfüggőségemet aminek szerves részét képezte ez is. Hidd el, hogy majdnem minden mögött van valami hátsó szándék.

2017. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok marihuána fogyasztó" nem jelenti azt, hogy nem próbáltam..Nekem nem tetszett..

Lényegében igazad van neked is és nekem is :D..

Nem a marihuána hibás azért, hogy rászoksz más drogokra, hanem mi saját magunk..Embertol fugg minden, minden a fejben dol el....

2017. febr. 1. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyetértünk, kedves kérdező :)
2017. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!