Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez a Fűtől?

Miért van ez a Fűtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a problémám,hogy mieött neki állok cigit tekerni,egyből elkell mennem wcre,és először oké volt,de észrevettem,hogy ez minden cigi tekerés elött van.Mostanába azt is észrevettem amikor eltervezem,hogy nekiállok tekerni,akkor is rámjön.Lehet hülyének fogtok nézni de így van.Mondták már,hogy nem bírom és azér,dehát sose szoktam besokalni,életembe talán 2-3 max 4 alkalommal.Miután elszívom,már nem is kell wc-znem.

Kérlek titeket,azokat a válaszokat mellőzétek,hogy káros,drogos vagyok,és minden féle "ellenem" szóló dolgot,fikázódásra nem vagyok kiváncsi.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. febr. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. Mikor eltervezem hogy megyek venni már akkor is sz.rnom kell :D Talán izgulsz és az izgatottságtól jön rád :D
2017. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talan izgatott vagy:D
2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nemvágom mér nyáron nemvolt olyan nap,hogy ne offoltam volna,meg nemrégibe is volt 1 hónap amikor kb minden nap,aztán lett egy pici szünet mer úgy éreztem,hogy egy "kilót" rakok bele akkor se üt úgy meg ahogy "kéne".

Mégegyszer köszi :*

2017. febr. 4. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is mindig kakilni kell olyankor nem tom miért XD sztem csak bennunk van az h ez "tiltott dolog" és ennyi. Nincs benne semmi gáz ;)
2017. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!