Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell gyorsan és sikeres...

Hogyan kell gyorsan és sikeresen (meg egyébként is) kigyógyulni az influenzából?

Figyelt kérdés

Természetesen voltam orvosnál, írt fel gyógyszereket.

Ritkán vagyok influenzás, úgyhogy ebben nincs tapasztalatom.

Gondolom rengeteg teát kell inni, ágynyugalom, gyakori szellőztetés. Felmosás talán, esetleg inhalálás? Pozitív gondolatok? Mindenre nyitott vagyok, de főleg a saját tapasztalataikra vagyok kíváncsi.


Lázam nincs, úgyhogy aki hozzáértő, az jelezze kérem, hogy láz nélkül is van influenza? Köszönettel



2017. febr. 7. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A láz nélküli influenza már önmagában paradoxonnak tűnik. Ettől függetlenül szinte biztosan vírus, mint az influenza, úgyhogy azontúl nem tudsz semmit sem csinálni, minthogy a tüneteid enyhíted. Az immunrendszered pedig elvégzi a munkát.
2017. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként szinte sosem vagyok lázas, maximum másfél-két évente egyszer,ha jól emlékszem. De nem vagyok benne biztos, lehet hogy inkább 3-4 évente.Én inkább alulról közelítem sokszor sajnos a 36 fokot.
2017. febr. 7. 13:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp most találtam egy angol cikket, lehet, hogy csak rossz az immunrendszerem, vagy épp nem erős. De mindegy, egyelőre örülök annak, hogy végre nem kell dolgozni menni hanem itthon lábadozhatok. Már nagyon szenvedtem bent a munkahelyemen így betegen.
2017. febr. 7. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha első nap sem ment fel a lázad, akkor ez influenzaszerű megbetegedés, de nem influenza. Én gyógyszerek nélkül szoktam gyógyulni, jó csípős húslevest eszem, és citromos mézes teát iszom, sok gyümölcsöt, mandarint, narancsot, kivit, banánt.
2017. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Annyira igyekeztem, hogy ne kapjam el, de tényleg.
2017. febr. 7. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy kell igyekezni?
2017. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!