Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SOS!

Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 1 hete vettem észre , hogy alig eszek (max 800kcal/nap) és rohamosan hízok. Ezelőtt is ez volt , akkor volt 1200-1300kcal/nap. 2 napja 1kg-val nehezebb lettem. Nem szoktam éhes lenni, nem kíván többet a szervezetem , szóval nem hiszem , hogy raktározna. Én arra gondoltam , hogy ez azért lehet , mert alig kakilok. 1szer 1 vagy 1,5 hét alatt. Mit tudok tenni , hogy többször járjak el a mosdóba? Tudtok valami jó hashajtót , ami remélhetőleg hatásos is? Nem tudom mit tegyek , de ez már kiborít.

2017. febr. 7. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tudom mit tegyél! Menj el orvoshoz, mert nem normalis dolog hogy 1-1,5 hét alatt csak egyszer kakilsz.

Az hogy hízol, lehet attól van mert valamilyen hormonális problémád van!

2017. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hízásodnak semmi köze a székrekedésedhez. Viszont abból, amit elmondtál, felmerül az anorexia nervosa lehetősége. Javaslom, hogy menj el egy pszichiáterhez. Ártani biztos nem árthat.
2017. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!