Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tanárom megfertőzött egyszer...

A tanárom megfertőzött egyszerűen nem hiszem el. Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Bementem órára és közli, hogy ő influenzás, de azért bejött órát tartani. Nagyon látszott rajta, hogy beteg. Közölte, hogy nem akarja összefertőzni a társaságot. Hát én pont az előtte levő pasban ültem.

Mára rohadt beteg lettem.

Amúgy is szenvedek ezekkel a hülye vírusokkal hónapok őta, erre ez a hülye tanár is befertőz. Hétfőn meg muszáj lesz mennem iskolába.


2017. febr. 10. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az influenza lappangási ideje egy-öt nap. Ez alatt az idő alatt az, aki elkapta a kórokozókat, már továbbadhatja a fertőzést, holott a tünetek még nem jelentkeztek nála. Tehát megnyugodhatsz, nem tőle kaptad el a vírust.


Egyébként abban teljesen igazad van, hogy fertőző betegséggel nem kellene társaságba mennie, de sajnos a megélhetés erre kényszeríti őket, csak a saját anyámból kiindulva.

2017. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanár még nem, de orvosi rendelőben, boltokban, közlekedési eszközökön már fertőztek meg iszonyatosan köhögő emberek. Felelőtlen az ilyen tanár, aki bemegy betegen órát adni és másokat összefertőz.
2017. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn jött be betegen órt tartani.
2017. febr. 10. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha. Tehát ő nyilván poénból ment be. Ahogy te is be akarsz menni hétfőn... Remélem érted, mi a probléma.

De bárhol elkaphattad, járvány van.

2017. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!