Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek PCOS-t doagnosztizáltak...

Akinek PCOS-t doagnosztizáltak milyen vizsgálatra küldték el?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok elvileg 2 ève.

Szokasos tunetek alhasi fajdalom menstruacio szeru gorcsok a honap szinte minden napjan de az orvosom nem kuldott el terheleses cukor vizsgalatra sem . Egy eve szedek gyogyszert most epp egy 3.fajtat mert mindetol fejgorcsom van stb. Amire azt mondtak stroke gyanus tehat valtsunk. Viszont mivel napi testmozgas szukseges lenne a tunetmentesseghez probalkozom is de mar kisebb fizikai aktivitasra gorcsolok a gyogyszer ( Jangee) mellekhatasairol nem is beszelve. Egyiktol a hajam szemoldokom hullott ki egy masik gyogyszertol a szor a labamon ami pozitiv attol fugg hogyan nezzuk.

Illetve mivan a gyermekvallalassal ?

Hogy fog igy sikerulni ?

Ahhoz kepest hogy tartok a cukor szenhidratmentes dietat minimalis bunozessel egy dkg-ot sem fogytam be vagyok vizesedve .

Ugy erzem magam mint aki 2 eve menstrual . Volt mar tobb petefeszek cisztam emiatt mutetem petefeszek beverzesem 19 eves korom ota kinlodom ezekkel a nogyogyaszati gondokkal .

Van meg valaki igy ezzel ?



2017. febr. 11. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!