Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandósult piros foltok az...

Állandósult piros foltok az arcomon. Mi ez? Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Az orvos már a harmadik rosacea elleni krémet írta fel, meg magam is vettem 2-t drogériában, de egyik se ér semmit. Ugyanolyan maradt.

Nem is tudom miért olyan biztos benne, hogy ez rosacea. Nem viszket, nem lángol fel, csak piros folyamatosan 2 oldalt pillangó alakban az orrom mellett.

Kértem csináljunk vizsgálatokat Lupuszra, de azt mondta ez nem az.



2017. febr. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg elmenni egy másik dokihoz, mert ha pillangú alakú a pirosság, akkor elég nagy az esélye a lupusnak..
2017. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig lehet, hogy megiscsak rosacea, mert mostanaban minden reggel kijon az arcomon egy piros potty is emelle, ami ugy nez ki, mint egy szunyogcsipes, csak nem viszket. Aztan bekenem ott is, es estere eltunik.

De az allando foltok meg nem akarnak eltunni.

2017. márc. 3. 13:36
 3/4 k_istvan99 válasza:
Szia azóta történt valami?
2021. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kep?
2022. szept. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!