Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs kitépése?

Szemölcs kitépése?

Figyelt kérdés

Olvastam pár fórumon, hogy aki évekig szenvedett vele hogy eltüntesse, de nem sikerült neki, az egyszerűen csak kitépte.

Persze megfelelő higénia mellett.

Nekem is van egy ami nem múlik sehogysem, gondolkozok ezen a megoldéson, de tartok tőle.

Tapasztalatok,vélemények?


2017. febr. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulj bőrgyógyászhoz és akkor megfelelő módon leszedik!
2017. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁáááááááááááááááááááá! Fúj! Le kell lézereztetni.
2017. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Vagy házilag izzó szöggel leégetni.
2017. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Duofilm oldalt pár nap alatt nyomtalanul eltüntette.
2017. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én - természetesen megtisztított - körömvágó óllval operáltam ki a gyökeréig. Bevált.
2017. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy kitépd, komolyan mondom! Inkább menj el orvoshoz.
2017. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kenj rá préselt fokhagymát. Nekem pl baromira fájt tőle pár perc után, de olyan ütemben rohadtak le a szemölcseim (4 db), amit a bőrgyógyászati kezelés 3 hét alatt nem ért el. Pár nap múlva egyszerűen letépkedtem és levágtam, azóta sincs nyomuk.
2017. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, írd már meg nekem részletesebben ezt a fokhagymás módot, mert nekem apró nagyon a szemölcsöm, de a bőrgyógyász szaktudása semmit nem ért!
2017. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagymapréselőt fogj, 1-2 gerezdet préselj le. Ezt kend rá valahogy, hogy rajta is maradjon (pl fülpiszkálóval) és tekerj az ujjadra celofánt. Baromira égető lesz és fájni is fog, ha jól csinálod. Én pl 15 percnél tovább nem tudtam az ujjaimon hagyni, meg is könnyeztem, de aztán lepotyogtak a szemölcsök...
2017. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ma már meg is csinálom. Nekem az oldalamon van, vagy, hogy mondjam, törzsemen.
2017. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!