Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek fáradt?!

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van mintha mindig fáradt lennék.. Ha 11-12 órát alszok is olyan tompa az agyam, hogy nem képes fogni. El gondolkoztam azon, hogy mi lehet akkor, ha agy daganatom van?! Hiszen.. Gonolkozni alig bírok. Hamar ki fáradok. Járok angol nyelvvizsga tanfolyamra, és vissza kellett mondani az előző ember iskoláját kedvenc tantárgyát stb.

És én nem tudtam visszamondani a kát kedvenc tantárgyát abban a szituációban.. Meg kérdeztem tőle angolul(fizika és kémia volt), hogy mi a kedvenc tantárgya. Ismételje meg nekem. A Fizikát tudtam, de a kémia nem jutott eszembe ezért a matekot mondtam.. Iszonyaz kínos volt..

Ezelőtt fél évvel ha felkeltem akkor tisztának éreztem a fejem. De most valami olyan érzésem van, mintha valami elnyomná a gondolkodásom, és ezmiatt nem tudok odafigyelni dolgokra. Daganat? Vagy csupán a kipihentlenség hatása? (AZNAP 9 ÓRÁT ALUDTAM!!!)



2017. febr. 13. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvás, alvás, séta, szellőztetés, mozgás, alvás, és ne legyen elektroszmog a hálószobádban!
2017. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagyok expert a témában, de a daganat nekem messzemenő következtetésnek tűnik. Menj el háziorvoshoz és kérj egy teljes kivizsgálást, ha lehet ilyet (6 éve külföldön élek, nem tudom hogy megy otthon).


A fáradtság érzetedet sok minden okozhatja

- nem megfelelő táplálkozás. Egyél több zöldséget/magvakat.

- mozgáshiány. Nem kell mindennap edzőterembe járni, heti 2-3x 1 óra biciklizés sokat segít. Csak egy kis akaraterő kell az első néhány napban, ha már rajta ülsz szinte visz magától.

- személyes tapasztalat: egyszerűbb fent maradni reggel 6-ig, mint felkelni reggel 6-kor. Kipihentem ébredem fél 2 - 2 körül minden nap.

2017. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!