Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenésem van és iszonyatosan...

Hasmenésem van és iszonyatosan fáj a hasam. Hogyan aludjak el?

Figyelt kérdés
Gyógyszerem nincs. Már órák óta szenvedek, a víz is kijön. Most már üres a tyomrom, a hasmenés megszűnt, de nagyon görcsölök. Már sírtam is.
2017. jan. 12. 00:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már mindenki alszik? Bármi ötlet?
2017. jan. 12. 00:57
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a hasonfekvés vagy a magzatpóz szokott segíteni. Próbálj úgy aludni. Egyébként te még így is jobb helyzetben vagy, mint én, mert én dolgozok reggel 6-ig. :D

20N

2017. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hányingered nincs? Hányni nem hánytál? Ha nem akkor igyál hideg vizet, nekem mindig segít ha görcsöl a gyomrom. Feküdj hátra, nyújtózz ki amennyire bírsz, cirógasd a hasad és tegyél rá valami hideget (a meleget szokták ajánlani, de nekem a hideg jön be, úgyhogy próbáld ki ezt is ha gondolod, hátha segít) oda tedd ahol fáj. Nekem erős gyomor görcsnél a derekamba is átmegy a fájdalom, úgyhogy ott is jól szokott esni egy kis hideg. Nem jeges csak kellemesen hűvös. Lehet, hogy nem múlik el tőle a görcs, de garantálom, hogy jobban fogod magad érezni. Nekem is volt már ilyen, hogy jó sok fosás után nem múlt el a fájdalom ahogyan szokott, én visszafeküdtem aludni, elaludtam, reggelre már semmi bajom nem volt. Lélegezz mélyeket, és nyugodj meg. Ha nem múlik el pár óra múlva sem akkor vegyél be eegy No-spat.
2017. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Max. reggel tudok elmenni gyógyszert venni, ha el tudok egyáltalán.

Nincs hányingerem most már, csak lázam (38,2) és nagyon náthás vagyok.

2017. jan. 12. 01:27
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
38,2 az még nem láz, csak hőemelkedés.
2017. jan. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyon fáj a hasam. Holnap vizsgázom. Hogyan múlhatna el, hogy el tudjak menni?
2017. jan. 12. 05:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, a legjobb módja, hogy hagyod hadd menjen, aminek mennie kell. Feküdj, pihenj, diétázz (ropi, keksz, főtt krumpli, reszelt alma)
2017. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem elmúlt, de a hogyan múljon el re válasz előtt tudnunk kellett volna mitől van :D
2017. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől van, de most van ilyen járvány. Mondjuk egyszer már elkaptam ezen a télen, azt hittem többször nem lehet.

Megfogadtam a tanácsokat, de még mindig nagyon fáj a hasam időnként.

2017. jan. 12. 21:30
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek, ha beveszem egy Lopediumot nem ártok vele? Nemsokára indulnom kell és nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Még a reggeli is kijöttt belőlem. Ez már tuti nem kajától van... :(

Muszáj bemennem, nem tudnék máskor vizsgázni :(

2017. jan. 13. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!