Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speedet hasznaltam es konkreta...

Speedet hasznaltam es konkretan már két napja fel gyorsul néha a szivem a fülem folyamatosan cseng és szédülök mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne használj speedet
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom ez t az ertelemes valaszt .....
2017. febr. 13. 19:39
 3/7 Garpe ***** válasza:

Szia :)


Elbeszélések alapján ez normálisnak tűnik. Elvileg 2-3 napig tart ez a "spuri másnap", pihenés meg rendezett étkezés elvileg segít. Hallotam egy olyat is, hogy egy jó fűszeres bagaretta egy kiadós vacsorával jó alvással mindent megold.

Gyakorlatilag nem nagyon értek a fehérhez, de talán valamelyest ez hasznos lehet

2017. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt hivják afternak fujjj de rossz.. Nem tudom mennyit szivtál ha két nap után jössz le a cuccrol bár a kérdésedből azt gondolom még nem speedeztél mert akkor tudnád ezt az érzést. Vegyél be egy nyugtatót nekem az szokott használni. Nem szabad speedesen aludni probálni vagy nyugalomba lenni akkor lesznek iyen mellékhatások kikell táncolni sportolni dolgozni beszélni stb magadbol legalabbis nalam igyvan
2017. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül tartanak az afterbulik délutánig. Pont ezért amit leirtam. Vagy ha nincs lehetőség akkor is mennyetek fwl valakihez de ne maradj egyedül mert megbolondulsz.
2017. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Igen most használtam előszőr de már sokkal jobban vagyok csak még egy kicsitugy zavaros minden fejemben :D

Meg rohadt fáradt vagyok

2017. febr. 14. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szokj rá nagyon mert kiesnek a fogaid meg lefogysz nagyon . De így hétvégente bulikba oké csak ésszel.
2017. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!