Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet edzőter...

Hány éves kortól lehet edzőterembe járni?

Figyelt kérdés

Anyukámmal szeretnénk elmenni, és bár csak a futópadra lenne szükségünk nem tudjuk, hogy esetleg én is mehetek-e vele futni. És egyébként is mennyibe kerül?

(Elnézést, ha esetleg egy kicsit értetlen, de tényleg nem tudjuk.)

14/L



2017. febr. 14. 20:32
 1/4 anonim válasza:
24%

Nincs kórhatár. Persze ha 10 évesen ott vagy urán néznek rá,de én is 14 éves koromban kezdtem el járni.

17/F

2017. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze:) Nálunk 4500ft a diák, a felnőtt egy ezressel több (ez egy hónapra, és annyiszor mész, ahányszor akarsz). Egy alkalom 800/1000ft.
2017. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem futtok odakint?

Amúgy ez nagyon terem függő. Én voltam már olyan helyen ahol 16 alatt nem engedtek be, de volt olyan ahol korhatár nélkül lehetett menni. Az ár is eléggé teremfüggő, felénk 5500 a diák 7500 a felnőtt havi korlátlan felhasználású, de termek 90% van honlapja vagy facebookja ahol feltüntetik az árakat.

2017. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!