Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterembe járni vagy otthonr...

Edzőterembe járni vagy otthonra venni 1-2gépet? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem anyagilag és hosszabb távon az otthoni éri meg jobban. De edzésben? Motivációban?
2016. dec. 9. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mire otthonra beredezkedsz az kb 3 évnyi kondibérlet.
2016. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gépek minek? Két egykezes kell, egy kétkezes, sok-sok súly, egy (állítható) fekpad, meg max egy húzódzkodó állvány.
2016. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen edzőterembe jobban megéri járni.


Ha otthonra tegyük fel megveszi ezeket, akkor például ,hogy fog lábra edzeni?

2016. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Hogyhogy hogy? Merevlábas felhúzás, kitörés. De nekem pl olyan fekpadom van, amihez az állvány nics rögzítve, így ki tudom venni a súlyt és guggoln i is tudok.
2016. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Edzőterem, ha csak nincs rengeteg pénzed.
2016. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lazy Lover ***** válasza:
otthon edz! de debilek vannak itt nem cutlert akar otthonra berendezni... hogy guggoljon? ekkora baromságot....
2016. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gépek nem kellenek.Először mindenképpen kell egy erőkeret,egy fekpad,pár kétkezes rúd,súlyok,huzódzkodó rúd,nem árt ha van néhány egykezes sem.Ha ez megvan,lehet pár gép
2016. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, kicsit túlspirázzák a dolgot. Gondolom nem versenyre készül. Otthoni edzéssel is el lehet érni egy aránylag jó fizikumot és kinézetet, szóval ha van hozzá hely, én otthon edzenék, szabadsúlyokkal. De ha Mr. Olimpia akar lenni, akkor nem szóltam.
2016. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van otthon lehetősége berendezni a helységet egyértelműen otthon.

Ami kell otthonra:

-Fekpad

-Guggoló állvány (vagy erőkeret)

-Kétkezes rúd

-2db egykezes rúd

-250kg súly (naturalba ennyi bőven elég)

Én ezt 150ezerből kihoztam ez kb másfél évi kondibérlet (ha nem is tudod olyan olcsón beszerezni a dolgokat akkor is durván 300ezer, ami megint csak 3 évi kondibérlet, és remélem nem 3 évre tervezel) , ha ezek megvannak semmivel se fogsz rosszabb testet elérni mint ha terembe mennél.

2016. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!