Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol vegyek puhább, memóriahabo...

Hol vegyek puhább, memóriahabos matracot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Matracvásárlás előtt állok, és régen találtam egy számomra tökéletes matracot, de már nem árusítja az ikea. Sultan Fidjetun volt a neve. 25kg/m3-as hideghab és 50kg/m3-as memóriahab(kb 5-6cm)-ból állt.

Én 181cm vagyok és kb 60-62kg, barátnőm 164cm-53kg. Nekem szerintem egy puha matrac lenne jó emiatt(hogy a kis súlyt is elnyelje), és az említett ikeás matrac is puha volt. Viszont sehol sem látok ilyet, mindenhol csak a félkemény-közepes és kemény matracokat nyomatják. Olyat szeretnék, ami mindenhol rendesen alátámaszt(pl a derékrésznél is), tehát felveszi a formám. Puhaság alatt ezt értem. A fidjetun matracba belesüppedtem, utána már keményebb volt, nekem nem tűnt puhának, de bele tudtam annyira süppedni, hogy rendesen alátámasztotta a gerincem.


Tudnátok segíteni, hol vehetnék hasonló matracot? Jó lenne, ha lenne pénzvisszavásárlási garancia rá és ez a puha hideghab + memóriahab bejött nekem, de lehet hogy más is jó.



2017. febr. 17. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el olyan helyre, ahol sokféle matracot ki lehet próbálni. A választásnál vedd figyelembe, hogy a matracok a használat során puhulnak, tehát soha ne olyat válassz, ami jó-jó, bár egy kicsit túl puha, inkább a számodra kényelmesnél egy kicsit keményebbet.
2017. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Matrac király.
2017. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A válasz egyszerű! Menj olyan szaküzletbe ahol az igényeid szerint állítanak össze matracot! Nem csak bizonyos típusokat tudsz kipróbálni! Pl. a NOVETEX mintaboltok, onnan akár megrendelés előtt hazavihetsz próba alapanyagot! Vásárlási kötelezettség nélkül! Ráadásul addig keresik a számodra ideális matrac szerkezetet, míg nem ébredsz kipihenten! :-)
2017. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!