Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl forró fürdő következménye...

Túl forró fürdő következménye mi lehet? Nagyon meleg volt a víz s kezdtem nem jól érezni benne magam s mikor kiszálltam olyan furcsa közérzetem támadt? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megbolondította a forró víz a vérnyomásodat.
2010. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A vérnyomásodra hat, és kitágulnak az ereid is..ha férfi vagy, a túl forró víz nem jó, mert csökkenni fog a termékenységed. : D A nőknél viszont pár forró fürdő hatására előbb jön meg egy kicsivel, erősebb lesz a vérzés, de hamarabb elmúlik.
2010. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Nő vagyok, s fogamzásgátlót szedek, akkor csak az eddigi megszokott napokon fog megjönni , vagyis remélem :)
2010. máj. 8. 21:11
 4/7 A kérdező kommentje:
el is ájulhattam volna? még mindig olyan kótyagos a fejem :(
2010. máj. 8. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok..télen néha én is fekszem nagyon forró vízbe, és utána én is hasonlóan érzem magam..szerintem lehetséges, hogy elájulsz, ha hirtelen szállsz ki a kádból, de ne aggódj, túl lehet élni..egy-két ilyen alkalomtól nem lesz semmi bajod, ahhoz hetekig kellene ugyanezt csinálnod.
2010. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg egész nap szédelgek egy kicsit, aztán este fürdés után egy új élet kezdődik, mintha másik ember lennék, annyira durva... :):) Nekem pont az egyetlen, ami elmulasztja a szédülést. Amúgy szerintem is vérnyomás probléma, legalábbis nekem is az van.
2010. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a forró fürdőt, pedig tudom, hogy pár perc alatt úgy felfűt, hogy a szívem majd kiugrik, szédülök, rosszul vagyok. Kijövök a vízből, szédülök, melegem van és pár perc alatt ez helyre jön. Sztem ez mindenkinél így van.
2010. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!