Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis lelki támogatást?

Adnátok egy kis lelki támogatást?

Figyelt kérdés
Alkoholista vagyok, masfel honapja nem ittam egy kortyot sem, de most melypontra kerultem. Ma folyton azon gondolkodom, hogy veszek egy uveget. Valaki tudna kicsit tamogatni? Nem tudok kihez fordulni :( koszonom

2017. febr. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj rám, aztán dumálunk. Milyen idős vagy?
2017. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26 éves fiú vagyok több évnyi mélyrepüléssel és többhetes abbahagyásokkal. Most már 4 hete semmit nem ittam nekem is nehéz sokszor, de gondolj arra nem akarsz megint mélyponton lenni . Tudom hogy kur*a nehéz de meg kell állnod ha nem akarod egy alkoholista senkiként végezni. Gondolj bele már mennyivel jobb a közérzeted gondolom nálad is lement pár kiló , kicsit jobban alszol :) Ne add fel mert nem járható út az alkoholizmus , ha eddig kibírtad akkor már nagyon jó vagy ne rontsdd el :) Elkell fogadnod nekedis hogy soha nem leszel szociális ivó max 1 ideig bírod így utána ugyis elméssz veszel pár sört meg töményet másnap megint utána tudod mivan iszonyú lejönni róla. Szóval ne tedd!!
2017. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan bírjtatok ki hetekig? Próbálom akar csak egy hétre is abbahagyni de nem sikerül. Nő vagyok ráadásul .
2017. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!