Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciszta tud ennyire fájni?...

Ciszta tud ennyire fájni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jobb alhasam nagyon fáj, néha már a járás is nehéz, tavaly találtak cisztát a jobb petefészkemben. A mens. utoljára decemberben jött meg. Ez miatt fájhat ennyire vagy vakbél?

2017. febr. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy petefészek csavarodás, vagy csak hasi nyirokcsomó gyulladás. Ez mind tud nagyon fájni. Hogy melyik pontosan, azt orvos tudja megmondani.

Mióta fáj egyébként?

2017. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hétfő óta. Az első két napban rettentően, most már enyhébben egy hajszállal. Azt hittem, hogy attól, mert tudott régebben is fájni, de ennyire még nem. Köszi a válaszod.
2017. febr. 19. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez biztos, hogy nem vakbél vagy petefészek csavarodás, mert hétfő óta már rég kórházban lennél velük. (Vakbélgyulladás max 5 nap alatt perforál, a petefészek csavarodásnál pedig pár óra alatt elhal a petefészek és iszonyatos fájdalmakkal jár).

Holnap mindenképpen menj el orvoshoz.

2017. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Holnap mindenképp megyek.
2017. febr. 19. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tud. Nekem rendszeresen vannak petefészek cisztáim. Volt, amitől én sem tudtam járni, egy másiktól pedig konkrétan sokkot kaptam a fájdalomtól és hánytam is.
2017. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én émelyegni szoktam, tegnap úgy mentem mint aki ittas állapotban volt, meg úgy is éreztem magam. Nő függő, úgy tűnik. Elég rossz ez az egész...
2017. febr. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!