Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S A kutyam ma delelott...

S. O. S A kutyam ma delelott ota folyton hanyik. De nem etelt, hanem inkabb valamilyen nyalkas anyagot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az este rakott krumplit vacsizott , azt ma kihanyta. Es most folyamatosan valamilyen nyalkas anyagot hanyik. Ma semmit nem adtam neki enni mert nagyon felek. Szerintetek ez mitol lehet es mit csinaljak ellene? ((bocsanat az undorito szavakert))

2017. febr. 20. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb vidd el állatorvoshoz.
2017. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kutyagyomorba való volt az a vacsi. Simán gyomorgyulladás lehet tőle. Ma éhezés, holnap szétfőtt rizs, főtt répa, kevés főtt csirkemell / száraz hús/.

Ha mindeközben nem marad abba a hányás, akkor viszont orvos akár ma délután, mert kiszáradhat.

2017. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krumplit nem is szabad adni a kutyának! Orvoshoz!
2017. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget , olyan dolgokat tudtam meg , amit eddig nem tudtam. Koszonom!
2017. febr. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!