Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyötörnek a gázok és sokszor...

Gyötörnek a gázok és sokszor nem tudom rendesen kiadni magamból a dolgokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nagyjából most szeptember óta vannak ilyen gondjaim. A táplálkozási szokásaim a lehető legkevésbé sem változtak, előtte sosem voltak ilyen gondjaim, most is úgy vélem sejtem, hogy miért lehet, de nem tudom, hogy mit lehetne ellene tenni. Egyetemet kezdtem szeptemberben és azóta sűrű, hogy reggeltől estig nem vagyok itthon ergo nem tudok pukizni. Hazafelé a vonaton már visszatartva is meglehetősen hangosak. Nagyon rossz érzés ülni a vonaton ezzel a gonddal. Az a gond, hogy ha én akarom, nem jön ki, hanem csak ha ő akar, ez azt jelenti, hogy a szünetekben mikor elmennék wc-re, hogy kijöjjön, sosem jön. Továbbá rendszeresen előfordul olyan is, hogy ülök a wc-n, nem jön ki több minden, de csak törlöm és törlöm és törlöm és sosincs vége és ilyenkor gyakran a fürdés sem segít, mert ahogy mosakszom, érzem, hogy van még bent, csak nem jön ki, hanem "folyik" ahogy törlöm. Gondolom ennek a következménye az is, hogy ha nagyon melegem van tehát izzadok, akkor szó szoros értelmében folyik és összekenné a gatyámat, ha nem szoktam volna rá a tisztasági betétre. Szerencsére nem szokott zagzani. Egyáltalán nem eszem egészségtelenül, igaz, az egészséges táplálkozást sem viszem túlzásba. Most például hétvégén ettem salátát és ma reggel arra ébredtem fel, hogy görcsölt a hasam és nagyon kellett mennem wc-re, ami miatt hazafelé is majdnem összecsináltam magam, alig bírtam visszatartani. Van bármiféle tippetek, tanácsotok, hogy mit lehetne ezzel a gonddal kezdeni? Nagyon hálás lennék, mert tényleg nagyon megkeseríti a minden napjaimat ez az egész.

19/f



2017. febr. 20. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"Rágd meg az ételt, rágd meg jól, hogy másnap a pukid ne szóljon oly nagyot"

Ezt a mondatot egy tv filmben halottam, és ebben bent van a lényeg. Persze könnyű annak, kinek fogsora még alkalmasak az ételek emésztéséhez való előkészítésére.

Mellette kerülendő, az agyon tartósított bolti cuccok fogyasztása.

Tehát kerülj nagy ívben mindent ami gyári!

2017. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!